Anunt Public – Harta sterilizarilor gratuite in 2022

În caz că vreți să vă programați deja toate vacanțele pe 2022, dar aveți și ceva animale de sterilizat și vă gândiți să faceți asta gratuit, la niște oameni cu mulți ani de experiență în asfel de intervenții, vă lăsăm aici programul echipei noastre de teren pentru anul ce tocmai a început.

În cazul în care agenda ne va suferi modificări din cauze externe voinței noastre, o să vă anunțăm în timp util. Fiecare proiect de sterilizări gratuite va fi precedat, oricum, de un afiș în care vi se vor da toate detaliile necesare, inclusiv numărul de telefon pentru programări și adresa exactă a clinicii unde ne vom afla. Continuați deci să urmăriți conturile noastre de social media și să rămâneți oamenii responsabili și altruiști pe care îi știm.

https://www.facebook.com/animalsocietydfp/photos/a.1381964388715937/3110781652500860/

Anunțul curent face parte din : Anunt Public
Sari la conținut